Держава будується нині…

Завершився тиждень пам’яті, присвячений 107-й річниці від Дня народження українського письменника, громадського та політичного діяча Олега Ольжича.

У день народження знаменитого земляка, 21 липня, в Житомирі було урочисто відкрито тиждень пам’яті цього видатного українського поета, вченого, політичного діяча.

Цього ж дня в обласній державній адміністрації відкрили виставку, присвячену пам’яті Олега Ольжича.

Ще донедавна ім’я видатного громадського діяча взагалі не було відоме широкому загалу, але зараз справжні українські патріоти виходять із небуття, щоб вказати нам єдиновірний шлях у боротьбі за державу. Головним пріоритетом для  поета була свобода його рідної держави.

Протягом тижня у Житомирі та області проходили численні літературно-мистецькі заходи, об’єднані під спільним девізом «Держава не твориться в будучині, держава будується нині». Метою заходів було привернути увагу широкого кола громадськості до постаті відомого українського патріота, публіциста і громадського діяча Олега Олександровича Кандиби, який увійшов в історію як Олег Ольжич, та познайомити з надбаннями великого Українця.

Закриття тижня пам’яті відбулось 25 липня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича. Під час концерту житомирська молодь декламувала вірші українських класиків та виконувала патріотичні пісні. Символічним завершенням тижня, присвяченого 107-й річниці від Дня народження нашого відомого земляка, стала акція зі свічками «Олег Ольжич. Відродження». Її провели одразу після концерту на майдані Соборному. Долучились до вшанування і представники влади.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230618

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді