Організація медичного обслуговування дітей

У серпневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ви дізнаєтеся, як організувати якісне медичне обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Серпневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» присвячено організації медичного обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Важливою ланкою медичного обслуговування дітей є організація та проведення профілактичних медичних оглядів дітей віком п’яти-шести років в умовах дошкільного навчального закладу. Такі огляди можна організувати та провести лише спільними зусиллями лікарів закладу охорони здоров’я та медичних працівників дошкільного навчального закладу. У публікації на цю тему розглянуто процеси підготовки, оформлення та аналізування результатів профілактичних медичних оглядів дітей в умовах дошкільного навчального закладу. Окрім того, подано порядок підготовки до профілактичних медичних оглядів дітей віком п’яти-шести років.

Медичній сестрі неодмінно стане в пригоді публікація, у якій розкрито досвід впровадження найпоширеніших форм фізкультурно-оздоровчої, лікувально-профілактичної та санітарно-просвітницької роботи з батьками в дошкільному навчальному закладі. А також комплекс вправ з лікувальної гімнастики для зміцнення опорно-рухового апарату дітей.

Окрему публікацію присвячено особливостям роботи з дітьми з вадами зору в спеціальному дошкільному навчальному закладі. У ній деталізовано курс корекційних занять із вчителем-дефектологом (тифлопедагогом) та основні методи апаратного лікування порушень зору в дітей. Окрім того, подано розвантажувальні профілактичні вправи для очей.

До того ж у цьому номері журналу розкрито особливості проведення теоретико-практичного семінару з профілактики йододефіциту для медичних сестер дошкільних навчальних закладів, проаналізовано роль осередків рухової активності у фізичному розвитку дошкільників, висвітлено вплив загартування на організм дитини.

Усе це та багато іншої корисної інформації — на сторінках серпневого номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді