Міністерство культури України підтримало ініціативу про внесення козацьких пісень до списку термінової охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Козацькі пісні є невід’ємною частиною історії українського народу. Вони відзначаються багатством ідейного змісту, емоційністю, високою художністю. У козацьких піснях яскраво виявляються патріотичні почуття народу. Ці пісні — вияв народної шани до захисників і оборонців рідної землі.
Дніпропетровська обласна рада звернулася до Міністерства культури України з ініціативою про внесення козацьких пісень до списку термінової охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Міністр культури України Євген Нищук підтримав ініціативу та у ході зустрічі з дніпропетровською делегацією висловив сподівання на всесвітнє визнання козацької культури. Головна ідея у просуванні козацьких пісень — збереження культурно-історичної спадщини поколінь, виховання у молоді поваги до історії свого краю.
Міністр культури України зазначив, що вірить в те, що у козацьких пісень є великі шанси на світове визнання.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?