Міністерство освіти і науки України та Міністерство оборони України запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому».
Долучайтеся до Всеукраїнської акції «Лист пораненому», яку розпочинає Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України.
Допомогти нашим бійцям, які щоденно ризикували власним життям задля миру в Україні, може кожен. Дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців, добре слово — це те,що не потребує мільйонів у кишені і зробить велику справу.
Сьогодні десятки тисяч наших співвітчизників знаходяться на передовій, захищаючи нас від терористів, боронячи незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях.
Міністерство освіти і науки України та Міністерство оборони України запрошує всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.
Детальну інформацію про адреси військових госпіталів можна отримати в обласних департаментах освіти і науки.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?