Засідання Колегії МОН відбудеться в режимі онлайн-конференції

22 серпня 2014 року у режимі відеоконференції обговорюватимуть підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та визначатимуть завдання на 2014/2015 навчальний рік.

Засідання Колегії Міністерства освіти і науки України (МОН) з областями України відбудеться 22 серпня 2014 року у режимі відеоконференції.

Заплановано обговорити підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та визначити завдання на 2014/2015 навчальний рік.

МОН підготувало до конференції такі матеріали:

  • Проект порядку денного Колегій Міністерства освіти і науки України.
  • Пропозиції департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій до проекту рішення Колегії Міністерства освіти і науки України.
  • Пропозиції експертних груп Коаліції неурядових організацій «За освітню реформу».
  • Інформаційні матеріали до підсумкової Колегії: Про підсумки розвитку, дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік.
  • Проект рішення Колегії Міністерства освіти і науки України «Про підсумки розвитку дошкільної,загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».

Всі ці документи можна переглянути за посиланням.

Охочі зможуть переглянути засідання Колегії МОН наживо за посиланням, яке стане активним з 11:00 22.08.2014.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230778

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді