У вересні стартує пілотний проект «Розумна дитина»

21 серпня у м. Києві в бізнес-центрі «Олімпійській» було презентовано новітній педагогічно-інформаційний проект «Розумна дитина», метою дослідження якого є створення умов використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій і електронних освітніх ресурсів під час навчання учнів початкової школи.

Компанії Intel Україна, Microsoft Україна спільно з вітчизняними компаніями «Видавництво «Розумники» , TOB «Навігатор» об’єднали свої зусилля для впровадження освітнього проекту «Розумна дитина» в українських школах.

Метою дослідження пілотного проекту «Розумна дитина» є створення умов використання новітніх інформаційно-комунікаційних (ІКТ) технологій і електронних освітніх ресурсів під час навчання учнів початкової школи. На сучасному етапі розвитку засоби навчання дітей різних вікових категорій мають відповідати вимогам сьогодення. На допомогу підручнику й зошиту, ручці та олівцям має прийти сучасний цифровий засіб навчання — шкільний інтегрований планшет.

Компанія Microsoft надає повну підтримку ініціативі українських виробників техніки та прикладного програмного забезпечення у межах проекту «Розумна дитина». Компанія допомогла поєднати унікальні технічні характеристики пристрою виробництва компанії «Навігатор» із найсучаснішою операційною системою та пакетом офісних програм. Пристрої було інтегровано в контрольовану вчителем шкільну мережу, забезпечено батьківський контроль і захист дітей від небажаного контенту, а також надано розробникам видавництва «Розумники» сучасні інструменти розробки для втілення їхньої педагогічної інновації у формі ігрового навчального середовища. Окремим напрямом є постійна підтримка вчителів і навчання сучасних методик викладання у форматі «1 учень — 1 комп’ютер».

У межах проекту пропонують пристрої, програмні продукти та засоби для професійної роботи вчителів з використанням ІКТ в учнівському середовищі. Доцільність використання засобів ІКТ із застосуванням відповідної методики є актуальним і, досвід показує, що учні і вчителі недостатньо їх використовують, не визнають їх пріоритетними у здобутті знань, умінь, навичок і компетентностей як під час навчання, так і під час самоосвіти через відсутність відповідного навчального контенту (електронних освітніх ресурсів).

Із 1 вересня 2014 року учні двох перших класів київських шкіл № 14 та № 225 стануть учасниками пілотного проекту «Розумна дитина». На них чекає інноваційне комплексне IT-рішення для навчання, яке має комп’ютер Impression 110ES Palace Hill на базі процесору Intel® Atom™ та ОС Windows, програмне забезпечення і спеціалізовану інформаційно-освітню систему «Розумники», інтерактивний дисплей Prestigio MultiBoard.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230317

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді