До столичних навчальних закладів зараховано майже 9,5 тисяч дітей-переселенців

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднив інформацію про кількість дітей, зарахованих до навчальних закладів столиці.

Майже 9,5 тисяч дітей вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції зараховано до навчальних закладів Києва.

Набір дітей до освітніх закладів Києва триває. Для цього у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) працюють «гарячі лінії» для переселенців, які хочуть влаштувати дитину до :

  • дитячого садка — 279-39-19;
  • до школи — 279-35-26;
  • до професійно-технічного училища — 272-05-15.

Щоб зарахувати дитину до школи, батькам необхідно мати її свідоцтво про народження, документи про освіту, особову справу та медичну картку. Якщо якогось документа немає, профільні служби столиці зможуть швидко відновити їх. Крім того, у школах працюють комісії, які протестують дитину та визначать її рівень знань.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді