Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднив інформацію про кількість дітей, зарахованих до навчальних закладів столиці.
Майже 9,5 тисяч дітей вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції зараховано до навчальних закладів Києва.
Набір дітей до освітніх закладів Києва триває. Для цього у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) працюють «гарячі лінії» для переселенців, які хочуть влаштувати дитину до :
- дитячого садка — 279-39-19;
- до школи — 279-35-26;
- до професійно-технічного училища — 272-05-15.
Щоб зарахувати дитину до школи, батькам необхідно мати її свідоцтво про народження, документи про освіту, особову справу та медичну картку. Якщо якогось документа немає, профільні служби столиці зможуть швидко відновити їх. Крім того, у школах працюють комісії, які протестують дитину та визначать її рівень знань.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?