У Києві планують скасувати право на пільговий прийом до дитячих садків

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про підготовку наказу про внесення змін до Порядку електронного запису до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва в частині визначення пільгових категорій громадян на (першочерговий) прийом дітей.

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надійшов лист від Головного управління юстиції у м. Києві від 12.08.2014 №6/5/8524 щодо необхідності перегляду пункту 3.9. розділу ІІІ Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва в частині визначення пільгових категорій громадян на (першочерговий) прийом дітей до дошкільних навчальних закладів.

У зв’язку з цим Департаментом освіти і науки готується наказ про внесення змін до Порядку електронного запису. Після проходження процедури реєстрації у Головному управлінні юстиції у місті Києві зазначений наказ та Порядок електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Києва із змінами буде оприлюднений в установленому порядку.

Планується скасувати право на пільговий прийом до дошкільних закладів Києва:

  • дітей батьків-інвалідів І групи;
  • дітей, які перебувають під опікою (піклуванням);
  • дітей працівників системи дошкільної освіти міста Києва;
  • дітей-інвалідів, які не мають протипоказань щодо перебування в дошкільних закладах;
  • дітей, які мають брата (сестру), який (яка) вже виховується у пріоритетному дошкільному закладі.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230587

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4316

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді