Вчителів іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів заохочуватимуть до участі у міжнародних проектах, програмах та курсах.
За даними моніторингу стану вивчення іноземних мов, результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вчителі іноземної мови мають нагальну потребу підвищувати свій фаховий рівень. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України «Щодо вдосконалення фахової майстерності вчителів іноземних мов» від 26.09.2014 № 1/9-495.
З метою адаптації програм фахової перепідготовки вчителів іноземної мови до загальноєвропейських освітніх стандартів та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації МОН заохочуватиме вчителів іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів до участі у міжнародних проектах, програмах та курсах.
У листі зазначено, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали у міжкурсовий період міжнародний сертифікат (диплом) CELTA, TKT — англійська мова; PRO-FLE — французька мова; GIDELFO — Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern — німецька мова, зараховуватимуть години фахової підготовки під час проходження планових курсів в інституті післядипломної педагогічної освіти.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?