Скорботними датами в 2016 році визначено 90 років з дня вбивства Симона Петлюри (26.05.1926); 75 років з часу масових розстрілів політичних в’язнів у Західній Україні (06-07.1941); 75 років з часу перших розстрілів у Бабиному Яру (29-30.09.1941)
Верховна Рада України прийняла проект постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2016 році.
За відповідне рішення проголосували 244 народні обранці, передає Українська правда.
Так, на державному рівні відзначать пам’ятні дати та ювілеї близько 15 пам’ятних подій та близько 60 видатних діячів. Зокрема, депутати домовились відзначити 2-у річницю мітингу кримських татар в Криму за єдність України.
Також до списку діячів, чиї ювілеї відзначать на державному рівні, потрапили Іван Скоропадський, Софія Русова, Микола Миклухо-Маклай, Юрій Іллєнко та інші.
Скорботними датами в 2016 році визначено 90 років з дня вбивства Симона Петлюри (26.05.1926); 75 років з часу масових розстрілів політичних в’язнів у Західній Україні (06–07.1941); 75 років з часу перших розстрілів у Бабиному Яру (29–30.09.1941).
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?