Ви керівник школи? Тоді наші журнали й КОЗА-ДИСКи саме для вас

Навіть найдосвідченішому керівнику іноді може знадобитися професійна підтримка. Надійною допомогою для кожного керівника ЗНЗ стануть наші щомісячний журнал «Практика управління закладом освіти» та щоквартальний тематичний КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».

Кожен керівник загальноосвітнього навчального закладу має великий досвід розв’язання будь-яких управлінських завдань, але іноді в його роботі все одно виникають складнощі.

У таких випадках на допомогу завжди готові прийти редакції журналу «Практика управління закладом освіти» та КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».

Просто зараз ЗАВАНТАЖТЕ презентаційний номер журналу «Практика управління закладом освіти». У цьому номері вміщено публікації про підвищення професійної майстерності, створення безпечних умов навчання та виховання дітей, збереження їхнього здоров’я, висвітлено деякі кадрові та господарські питання, подано огляд нормативно правових актів щодо організації харчування дітей та порядок проведення спеціального розслідування в ЗНЗ.

Іншим надійним помічником керівника ЗНЗ стане КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти». Протягом 2015 року передплатники цього унікального продукту отримають тематичні CD із понад 100 шаблонами документів, необхідних для роботи керівника навчального закладу. Усі шаблони відповідають чинному законодавству України, а самі КОЗА-ДИСКи містять автоматичні розрахункові таблиці, діаграми та графіки, що гарантовано полегшить роботу та заощадять час директорам шкіл.

Що таке КОЗА-ДИСК та як із ним працювати? ДИВІТЬСЯ детальну відеоінструкцію.

Наступного 2015 року вийдуть такі випуски КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти»:

  • Громадське самоврядування
  • Організація харчування
  • Медичне обслуговування
  • Імідж навчального закладу

Тож якщо ви керівник ЗНЗ, то радимо замовити видання в найближчому відділенні «Укрпошти» за такими передплатними індексами:

  • «Практика управління закладом освіти» — 95280
  • «Шаблони документів закладу освіти» — 37845

Моментальну онлайн-передплату ви можете оформити на порталі освітян України «Педрада» у розділі «Експертус Освіта» або просто за номером 0 (44) 586-56-06 чи в електронному листі на адресу peredplata@Експертус.com.ua

Радимо кожному керівникові загальноосвітнього навчального закладу вже зараз подбати про професійну підтримку на наступний рік!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді