Ви керівник дитячого садка? Тоді наші журнали й КОЗА-ДИСКи саме для вас

Навіть найдосвідченішому керівнику іноді може знадобитися професійна підтримка. Надійною допомогою для кожного завідувача дитячого садка стануть наші щомісячний журнал «Практика управління дошкільним закладом» та щоквартальний тематичний КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».

Кожен керівник дошкільного закладу має великий досвід у розв’язанні будь-яких управлінських завдань, але іноді в його роботі все одно виникають складнощі.

На допомогу керівникам-«дошкільникам» завжди готові прийти редакції журналу «Практика управління дошкільним закладом» та КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти».

Просто зараз ЗАВАНТАЖТЕ презентаційний номер журналу «Практика управління дошкільним закладом», щоб переконатися в якості публікацій та професійності наших редакторів-експертів. У цьому номері ви знайдете багато корисної інформації щодо профілактичних медоглядів працівників, благоустрою території дитячого садка і навіть про правильну організацію медіаактивності навчального закладу та співпрацю зі ЗМІ.

Іншим надійним помічником керівника дошкільного закладу стане КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти». Протягом 2015 року передплатники цього унікального продукту отримають тематичні CD із понад 100 шаблонами документів, необхідних для роботи керівника навчального закладу. Усі шаблони відповідають чинному законодавству України, а самі КОЗА-ДИСКи містять автоматичні розрахункові таблиці, діаграми та графіки, що гарантовано полегшать роботу та заощадять час керівникам.

Що таке КОЗА-ДИСК та як із ним працювати? ДИВІТЬСЯ детальну відеоінструкцію.

Наступного 2015 року вийдуть такі випуски КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти»:

  • Громадське самоврядування
  • Організація харчування
  • Медичне обслуговування
  • Імідж навчального закладу

Тож якщо ви керівник дитячого садка, то радимо замовити видання в найближчому відділенні «Укрпошти» за такими передплатними індексами:

  • «Практика управління дошкільним закладом» — 49576
  • «Шаблони документів закладу освіти» — 37845

Моментальну онлайн-передплату ви можете оформити на порталі освітян України «Педрада» у розділі «Експертус Освіта» або просто за номером 0 (44) 586-56-06 чи в електронному листі на адресу peredplata@Експертус.com.ua

Радимо кожному керівникові дошкільного навчального закладу вже зараз подбати про професійну підтримку на наступний рік!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді