Планують скасувати зовнішнє незалежне тестування з всесвітньої історії та світової літератури

В Українському центрі оцінювання якості освіти запропонували скасувати зовнішнє незалежне тестування з всесвітньої історії та світової літератури у 2015 році.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук заявив про те, що в УЦОЯО планують скасувати зовнішнє незалежне тестування з всесвітньої історії та світової літератури у 2015 році.

Він додав, що деякі питання з тесту з всесвітньої історії будуть включені в тести з історії України.

Лікарчук пояснив, що кількість університетів, яка ставить світову літературу в якості іспиту дуже мізерна.

За довідкою УНН, зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) зі всесвітньої історії проводиться з 2004 року.

2004, 2005 та 2007 року тест із всесвітньої історії був об'єднаний з тестом з історії України, а у 2006, 2008 — проводився окремо. Тест 2008 року передбачав лише закриті завдання. Не проводився у 2009, 2010, 2011 роках, повернувся 2012 року.

ЗНО у Донецькій та Луганській областях через військові дії на території цих областей перенесено на додаткову сесію, яка проходитиме з 1 по 15 липня.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230778

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді