Згідно з новим Указом Президента України, встановлено 14 жовтня відзначати День захисника України.
Президент України Петро Порошенко ухвалив Указ «Про День захисника України» від 14.10.2014 № 806/2014, відповідно до якого 14 жовтня щорічно відзначатимемо День захисника України. Про це повідомили на офіційному сайті Президента України.
«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості» Президент України постановив установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня.
На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.
Також новий документ визнає таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 23.02.1999 року № 202.
Дорогі захисники, колектив напряму Експертус Освіта зичить вам міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?