Про ціннісні орієнтації в житті дитини на Міжнародній науково-практичній конференції

Практиків та науковців у сфері дошкільної освіти запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка проходитиме онлайн. Конференція відбудеться 30 жовтня 2014 року.

Лабораторія психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України запрошує науковців, викладачів, аспірантів, працівників системи дошкільної освіти взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка відбудеться 30 жовтня 2014 року. Початок конференції о 10:30. 

У програмі конференції:

  • Дитина в сучасному соціопросторі
  • Зміст виховної діяльності в дошкільних закладах
  • Єдність виховних зусиль родини та дошкільного закладу в розвитку дитини 

Генеральний партнер проведення конференції — Цифрове видавництво Експертус 

Конференція проходитиме онлайн.

Для участі у конференції необхідно пройти легку електронну реєстрацію. У формі реєстрації слід обов’язково заповнити позначені зірочкою поля. Реєстрацію відкрито до 14:00 29 жовтня.

30 жовтня учаснику конференції (слухачу) слід перейти за посиланням, яке надійде йому листом на вказану при реєстрації електронну адресу, та авторизуватися.

Важливо! Для участі у конференції потрібен комп’ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). На комп’ютері має бути встановлено Adobe Flash Player

Щоб виступити на конференції з доповіддю, необхідно надіслати заявку на адресу електронної пошти [email protected]. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, болгарська, польська. 

За матеріалами конференції готується збірник наукових статей за вимогами ВАК України, який включено до фахових видань України. Термін подачі статей — з 06.10.2014 до 01.12.2014. Вимоги до оформлення статей додаються. Вартість однієї сторінки — 25 гривень. Статті надсилати до оргкомітету.

Адреса оргкомітету: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 2, кімната № 36, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Е-mail: [email protected]

Координатори конференції:

  • Пісарєва Олена Володимирівна (тел.: 0 (97) 535-12-20)
  • Сахно Олена Олександрівна (тел.: 0 (97) 127-65-86) 

З питань електронної реєстрації для участі у конференції (як слухач) звертатися до Цифрового видавництва Експертус.

Контактна особа — Зубрицька Ольга Олександрівна (тел.: 0 (67) 447-95-41; e-mail: ozubritskaya@Експертус.com.ua.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230634

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді