Проект «ІКТ — освітянам!» об’єднав керівних працівників шкіл Броварського району

До Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта» долучилися заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району Київської області.

20 жовтня 2014 року в смт. Велика Димерка Київської області за ініціативи Ірини Хитрої, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району.

Захід розпочався з презентації навчального закладу, який відчинив свої двері для учасників проекту. «До складу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу входять загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів та ліцей. Заклад має сучасне навчальне обладнання, актовий зал, бібліотеку, два комп’ютерних класи, спортивний та тренажерний зали, зал для гри в настільний теніс», — поінформувала директор Надія Царик, яка познайомила гостей з роботою НВК з питань інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. 

Тему «Використання ІКТ в управлінській діяльності та методичній роботі керівних працівників навчального закладу» розкрили представники напряму «Експертус Освіта»: Алєксєєнко Катерина, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», Третяк Вікторія, головний редактор експертно-правової системи «Експертус Школа», та Артур Кубрак, редактор-експерт експертно-правової системи «Експертус Школа».

Під час мультимедійних лекцій, майстер-класів і тренінгів керівні працівники шкіл району вдосконалили навички роботи з інформаційними освітніми порталами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів.

Захід проходив у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62010

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді