Керівники дитячих садків Уманщини взяли участь у проекті «ІКТ — освітянам!»

За участі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» проведено семінар-практикум для керівників дошкільних навчальних закладів Уманського району Черкаської області.

22 жовтня 2014 року в межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта» та за участі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» проведено семінар-практикум для керівників дошкільних навчальних закладів Уманського району Черкаської області.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» відкрили вітальним словом Світлана Василенко та Оксана Булавка, методисти районного методичного кабінету відділу освіти Уманської районної державної адміністрації, представили тренерів від Цифрового видавництва Експертус і окреслили план заходу. Практична частина складалася з двох майстер-класів з використання у роботі керівних працівників дошкільних навчальних програми КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста» та експертно-правової системи «Експертус Дошкільний заклад». Освітяни відкрили для себе нові інструменти для оперативного розв’язання управлінських питань, оптимізації роботи з документами та підвищення правової та інформаційно-комунікаційної компетентності.

Особливу увагу учасників заходу привернула інтерактивна лекція з питань ведення документації дошкільного навчального закладу, яку провела Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Ніна Володимирівна поінформувала про останні зміни в законодавстві сфери освіти, детально розкрила питання ведення організаційно-розпорядчої документації і запросила освітян Уманщини до тісної співпраці й членства в Асоціації працівників дошкільної освіти.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1051

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді