Триває реєстрація на участь у конкурсі «Геліантус-учитель» для вчителів природничих предметів (фізики, хімії, біології, географії) та вчителів початкових класів
Творче об’єднання «Соняшник» оголошує конкурс «Геліантус-учитель». До участі запрошують вчителів природничих предметів (фізики, хімії, біології, географії) та вчителів початкових класів.
Конкурс проводиться відповідно до листа МОН України «Про проведення VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель» та Всеукраїнського конкурсу фотографій «Моя Україна» від 13.05.2015 № 2/2-14-927-15.
Мета конкурсу — підвищення кваліфікації педагогів.
Як зазначено на сайті організаторів, конкурс проводиться анонімно і не має на меті перевіряти професійну придатність.
Участь у конкурсі безоплатна. Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися за посиланням. Реєстрація триватиме до 22 березня 2016 року.
Участь у конкурсі передбачає складання дворівневого тесту. Основна частина тесту складається із 16 простих завдань. Друга частина — з чотирьох складніших завдань з конкретного предмета (фізики, хімії, біології, географії) або завдання для вчителів початкових класів.
Тривалість складання тесту — 30 хвилин.
Докладніше про конкурс
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?