П’ять правил збереження здоров’я восени

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Наше здоров’я, а особливо здоров’я наших дітей і вихованців, восени потребує особливої турботи. Тому нині слід приділити пильну увагу зміцненню імунітету і допомогти організму адаптуватися до холодів.

Із наближенням зими ми приділяємо увагу зміцненню свого імунітету.  Дотримання чітких рекомендацій дозволить уберегти здоров’я від хвороб. Розглянемо п’ять основних правил збереження здоров’я восени.

1. Утеплюйтеся. Не варто ходити в легкому одязі лише тому, що на календарі «бабине літо». Перемерзати шкідливо. Це призводять до загострень хронічних хвороб і ослаблення організму в цілому.

2. Стережіться модних нині гумових чобіт. Гумові чобітки — взуття зручне в дощову погоду. Однак слід пам’ятати, що в гумі ноги замерзають дуже швидко, що може спричинити пієлонефрит. Тому намагайся перебувати в цьому взутті нетривалий час.

3. Вживайте більше овочів. У вересні та жовтні є достатня кількість овочів і фруктів нового врожаю. Тож включайте їх в раціон, запасайся вітамінами на зиму: вживайте гарбуз, перець, помідори, зелень.

4. Збільшіть калорійність страв. У зв’язку з холодами підвищуються енерговитрати організму, тому варто збільшити калорійність раціону. На столі має бути більше м’ясних і рибних страв, але не смажених, а печених, відварних і приготованих на парі.

5. Не забудьте про прогулянки. Осінні промені сонця — не лише найліпший антидепресант, а й джерело вітаміну D. До того ж прогулянка є приємним способом підвищення фізичної активності. Тож не нехтуйте осінніми прогулянками.

Про запобігання ротавірусній інфекції читайте у журналі «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді