Затверджено План заходiв щодо упровадження основ соцiальної i фiнансової освiти дiтей дошкiльного вiку в навчально-виховний процес дошкiльних навчальних закладiв
МОН України спільно з мiжнародною фундацiєю «Aflatoun International» (Нiдерланди) працюють над упровадженням в навчально-виховний процес дошкiльних навчальних закладiв основ соцiальної i фiнансової освiти дiтей дошкiльного вiку.
Відповідно до наказу МОН України «Щодо упровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку» від 22.01.2016 № 46 затверджено План заходiв щодо упровадження основ соцiальної i фiнансової освiти дiтей дошкiльного вiку в навчально-виховний процес дошкiльних навчальних закладiв.
Упровадженням основ соцiальної i фiнансової освiти в навчальних закладах займатиметься робоча група, у складі якої 7 фахівців дошкільної освіти.
Програму реалізуватимуть у 81 дошкiльному навчальному закладі (Вiнницька, Днiпропетровська, Донецька, Івано-Франкiвська, Кiровоградська, Луганська, Львiвська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харкiвська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернiвецька області та місто Київ), перелік яких затверджено наказом.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?