Чи зменшаться витрати родин з дітьми?

З метою зменшення цінового навантаження на споживачів при придбанні продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят уряд прийняв постанову, яка звільняє від оподаткування ПДВ операції з постачання таких продуктів та товарів.

Затверджено перелік продуктів дитячого харчування й товарів дитячого асортименту для немовлят, операції з постачання яких звільнятимуться від обкладення податком на додану вартість. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації підпункту 197.1.1 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України».

Початковий  перелік продуктів дитячого харчування й товарів дитячого асортименту було сформовано Міністерством охорони здоров’ я України і в подальшому доопрацьовано з урахуванням пропозицій органів центральної виконавчої влади та громадськості, та передано Міністерству економічного розвитку України (Мінекономрозвитку).

Мінекономрозвитку  проконсультувалося із представниками профільних і бізнес-асоціацій, які працюють на ринку дитячого харчування й товарів для немовлят, а саме: Американської торгівельної Палати в України, Європейської бізнес-асоціації, Національної асоціації виробників дитячого харчування, а також Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Спільного  представницького органу сторони роботодавців на національному рівні,  та отримало практично одностайне схвалення вказаного переліку.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді