Цивільний захист

Зустрічайте листопадовий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Цивільний захист», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

У рубриці «Важливі справи» цього номера журналу подано інформацію щодо цивільного захисту і, як завжди, циклограму наказів з адміністративно-господарських питань на грудень. Окрім того, вашій увазі пропонуємо накази з кадрових питань про встановлення доплат.

На вас чекають фахові рекомендації стосовно організації роботи навчальних закладів при шестиденному робочому тижні. А також — щодо оплати педагогам годин заміщення тимчасово відсутніх працівників, здійснення доплат за класне керівництво.

Читачів, які мають справу з грошима, зацікавить публікація щодо казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

Керівникам, які прагнуть розширити професійні обрії, стануть у пригоді рекомендації з різних питань організації атестації. Так, на сторінках цього номера журналу вінницькі освітяни поділилися досвідом атестації керівників навчальних закладів та їхніх заступників, а експерт роз’яснив, чи потрібно видавати наказ про затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються; як атестують працівників професійно-технічних навчальних закладів; коли слід подавати заяву на позачергову атестацію; особливості атестації педагога-початківця.

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 11/2014.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230317

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді