Цивільний захист

Зустрічайте листопадовий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Цивільний захист», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

У рубриці «Важливі справи» цього номера журналу подано інформацію щодо цивільного захисту і, як завжди, циклограму наказів з адміністративно-господарських питань на грудень. Окрім того, вашій увазі пропонуємо накази з кадрових питань про встановлення доплат.

На вас чекають фахові рекомендації стосовно організації роботи навчальних закладів при шестиденному робочому тижні. А також — щодо оплати педагогам годин заміщення тимчасово відсутніх працівників, здійснення доплат за класне керівництво.

Читачів, які мають справу з грошима, зацікавить публікація щодо казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

Керівникам, які прагнуть розширити професійні обрії, стануть у пригоді рекомендації з різних питань організації атестації. Так, на сторінках цього номера журналу вінницькі освітяни поділилися досвідом атестації керівників навчальних закладів та їхніх заступників, а експерт роз’яснив, чи потрібно видавати наказ про затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються; як атестують працівників професійно-технічних навчальних закладів; коли слід подавати заяву на позачергову атестацію; особливості атестації педагога-початківця.

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 11/2014.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45495

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді