Зустрічайте листопадовий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Цивільний захист», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.
У рубриці «Важливі справи» цього номера журналу подано інформацію щодо цивільного захисту і, як завжди, циклограму наказів з адміністративно-господарських питань на грудень. Окрім того, вашій увазі пропонуємо накази з кадрових питань про встановлення доплат.
На вас чекають фахові рекомендації стосовно організації роботи навчальних закладів при шестиденному робочому тижні. А також — щодо оплати педагогам годин заміщення тимчасово відсутніх працівників, здійснення доплат за класне керівництво.
Читачів, які мають справу з грошима, зацікавить публікація щодо казначейського обслуговування місцевих бюджетів.
Керівникам, які прагнуть розширити професійні обрії, стануть у пригоді рекомендації з різних питань організації атестації. Так, на сторінках цього номера журналу вінницькі освітяни поділилися досвідом атестації керівників навчальних закладів та їхніх заступників, а експерт роз’яснив, чи потрібно видавати наказ про затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються; як атестують працівників професійно-технічних навчальних закладів; коли слід подавати заяву на позачергову атестацію; особливості атестації педагога-початківця.
Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 11/2014.
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті
Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
Уточните та узагальните особливості блочно-тематичного планування. Отримаєте варіант блочно-тематичного планування, яким зможете скористатися у своїй роботі.