У Миколаєві пройшов обласний практичний семінар «Дошкільна освіта: перспективи розвитку»

Фахівці дошкільної освіти Миколаєва розглянули питання планування діяльності дошкільного закладу, набули практичних навичок оформлення різних видів документів і, звісно, обговорили перспективи розвитку дошкільної освіти.

2 грудня лабораторія методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та за участю Цифрового видавництва Експертус провели обласний практичний семінар «Дошкільна освіта: перспективи розвитку».

У семінарі взяли участь понад 100 педагогів Миколаївщини — методисти з дошкільної освіти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівники та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор МОІППО Анна Старєва. У заході взяли участь і інші фахівці МОІППО — Тетяна Вареник та Валентина Пташкограй.

Ніна Омельяненко, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», головний редактор журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Практика управління закладом освіти акцентувала увагу присутніх на важливості співпраці органів управління освітою, дошкільних навчальних закладів з громадськістю.

Лариса Ільченко, керівник тематичного напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус запросила освітян Миколаївщини до співпраці та презентувала нове видання — газету «Дошкілля.UA», засновником якої є Асоціація працівників дошкільної освіти, а також навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Для практичних занять учасники заходу поділилися на дві групи. Одна група взяла участь у дискусійному клубі «Погляд у майбутнє», який вела Ніна Омельяненко. Учасники спільно знаходили оптимальні рішення розв’язання робочих питань діяльності дошкільного навчального закладу. Друга група учасників апробувала новітні технології для підвищення ефективності управлінської та методичної роботи — вивчала унікальні можливості інноваційних електронних продуктів: КОЗА-ДИСКів та експертно-правової системи «Експертус Дошкільний заклад». Майстер-класи з їх використання провела Лариса Ільченко. Далі групи помінялися місцями.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230633

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді