Керівні працівники шкіл Миколаєва взяли участь у проекті «ІКТ — освітянам!»

Директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва долучилися до Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!».

Миколаївський муніципальний колегіум 2 грудня 2014 року гостинно відкрив свої двері для учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!». До проекту долучилися директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва.

Представники напряму «Експертус Освіта» поінформували про активну участь освітян Миколаєва у фахових конкурсах і вручили подяку Олені Удовиченко, директорові науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради, за вагомий внесок у підвищення професійної компетентності педагогів та плідну співпрацю з редакціями фахових видань напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус.

Учасники семінару-практикуму «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» дізналися про можливості освітніх інформаційних ресурсів, зокрема порталу освітян України «Педрада».

Під час майстер-класів директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва апробували основні інструменти експертно-правової системи «Експертус Школа», навчилися працювати з автоматизованими шаблонами програми КОЗА-ДИСК: «Шаблони документів закладу освіти» та «Шаблони і розробки для завучів школи».

Довідково

Миколаївський муніципальний колегіум є державним середнім загальноосвітнім закладом освіти, що забезпечує академічну і практичну природничо-математичну та суспільно-гуманітарну підготовку здібної та талановитої молоді південного регіону України, здобуття нею освіти понад державний рівень. ММК з 2006 року є експериментальним навчальним закладом всеукраїнського рівня.

Педагогічний колектив колегіуму, який очолює Сергій Січко, заслужений працівник народної освіти України, «Відмінник освіти України», лауреат обласної премії ім. Миколи Аркаса, почесний городянин року міста Миколаєва, кандидат історичних наук, доцент, переможець конкурсу «100 кращих керівників шкіл України», «Освітянин року 2007», нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України (2009 р.), нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» (2009 р.), постійно дбає про те, щоб виховати всебічно розвинених громадян незалежної України.

У колегіумі створено ефективну систему роботи зі здібними і обдарованими дітьми. Індивідуальна робота з учнями проводиться на 12 кафедрах, працюють спецкурси, факультативи, курси за вибором, функціонують три учнівські наукові товариства. У колегіумі працюють 55 вчителів вищої категорії, 21 вчитель-методист, 17 старших учителів, 7 учителів мають почесне звання «Заслужений учитель України», 2 — «Заслужений працівник культури України», 20 — нагороджені знаком «Відмінник освіти», 2 кандидати наук, 3 майстри спорту, 4 лауреати обласної премії ім. Миколи Аркаса.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді