Різдвяний малюнок маленької українки прикрашатиме американські різдвяні листівки

Картинка 10-річної Катрусі Лукіної, на якій зображено Богородицю з маленьким Ісусом, трьох царів і пастуха, з’явиться на американських різдвяних листівках.

Різдвяний малюнок 10-річної Катрусі Лукіної з містечка Дрогобич на Львівщині отримав першість у художньому конкурсі у Вашингтоні та буде друкуватися на американських різдвяних листівках.

Картинку, на якій зображено Богородицю з маленьким Ісусом, трьох царів і пастуха, Катруся малювала до свята святого Миколая два роки тому. Її відібрали для участі у творчому конкурсі в Прикарпатті, де вона посіла перше місце.

За словами мами дівчинки, потім малюнок викупила жителька Вашингтона на ім'я Христина, яка колись давно емігрувала з України до Америки. Ця жінка написала на адресу художньої школи, де займається Катя, і пообіцяла вислати їй у подарунок фарби і 100 доларів

Як виявилося, у Вашингтоні малюнок Катрусі теж посів перше місце на художньому конкурсі і здобув право друкуватися на різдвяних листівках.

Найбільше перемогою тішиться Катрусин дідусь, адже це він чотири роки тому привів онучку в художню школу.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230628

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді