Проект з енергоефективності освітлення у школі

Програма розвитку ООН в Україні пропонує загальноосвітнім навчальним закладам взяти участь у проекті «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» та виграти комплект енергозберігаючих лампочок.

Проект «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні передбачає проведення занять з енергоефективності освітлення у загальноосвітніх навчальних закладах, використовуючи комплект інформаційних матеріалів, а також методичних рекомендацій для учителів.

Організатор —  благодійна організація «Вчителі за демократію і партнерство»безкоштовно пропонує посібник «Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі» , який можна використати під час проведення тематичних виховних  годин в окремих класах, iнтегрованих уроків або використати пiд час викладання окремих предметiв (зокрема, географiї, фiзики, економiки, трудового навчання, природознавства). Такі уроки i виховнi години можуть бути об'єднанi у тематичний тиждень, присвячений екологiчнiй роботi тощо.

Посібник з методичними рекомендаціями призначений для вчителів початкової, основної і старшої школи, класних керівників, педагогів-організаторів шкіл.

Окрім того, школи безкоштовно отримують також додаткові матеріали для учнів: наклейки, магніти, диск з мультфільмами тощо.

Для того щоб взяти участь у проекті і отримати безкоштовні матеріали, навчальним закладам необхiдно до З1 сiчня 2015 року подати заявку на участь за адресою [email protected], яка мiстила б таку iнформацiю: адреса та назва школи, телефон вiдповiдальної особи, кiлькiсть учнiв молодшої школи (1–4 класи), середньої школи (5–9 класи), старшої школи (7–11класи).

До 28 лютого 2015 року школи мають надіслати звіт про проведення уроків на адресу [email protected] або за необхiдностi на поштову адресу проектy: Проект ПРООН «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення», вул. Митрополита Василя Липкiвського, 35, к. 201–203, м.Киiв, 03035.

Найактивніші школи отримають комплект енергозберігаючих лампочок.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді