Переможці олімпіади отримають грошові винагороди в розмірі від 5 000 до 20 000 гривень та відповідну знижку на навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом
Переможці олімпіади отримають грошові винагороди в розмірі від 5 000 до 20 000 гривень та відповідну знижку на навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом.
Мета олімпіади — виявити талановитих учнів, допомогти їм у виборі майбутньої професії та сприяти розвитку в обраних напрямах.
Зареєструватися на участь необхідно до 20 лютого 2016 року.
Олімпіаду проводять з чотирьох дисциплін: «Інформатика та інформаційні технології», «Основи правознавства», «Основи економіки», «Психологія».
Вона пройде у два етапи:
- перший — дистанційний (учасник має набрати не менше 51-го бала із 100-та можливих);
- другий — відбудеться в академії.
Під час першого етапу учасник може обрати від однієї до чотирьох дисциплін, завдання приходять на електронну адресу одразу після реєстрації.
Переможці олімпіади отримають грошові винагороди та знижки на навчання у МАУП за:
- І місце — 20 000 гривень та знижку 20% від вартості всього терміну навчання;
- II місце — 10 000 гривень та знижка 10% від вартості всього терміну навчання;
- III місце — 5 000 гривень та знижка 5% від вартості всього терміну навчання.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?