Стартувала реєстрація на участь в олімпіаді від МАУП

Переможці олімпіади отримають грошові винагороди в розмірі від 5 000 до 20 000 гривень та відповідну знижку на навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом

Переможці олімпіади отримають грошові винагороди в розмірі від 5 000 до 20 000 гривень та відповідну знижку на навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом.

Мета олімпіади — виявити талановитих учнів, допомогти їм у виборі майбутньої професії та сприяти розвитку в обраних напрямах.

Зареєструватися на участь необхідно до 20 лютого 2016 року.

Олімпіаду проводять з чотирьох дисциплін: «Інформатика та інформаційні технології», «Основи правознавства», «Основи економіки», «Психологія».

Вона пройде у два етапи:

  • перший — дистанційний (учасник має набрати не менше 51-го бала із 100-та можливих);
  • другий — відбудеться в академії.

Під час першого етапу учасник може обрати від однієї до чотирьох дисциплін, завдання приходять на електронну адресу одразу після реєстрації.

Переможці олімпіади отримають грошові винагороди та знижки на навчання у МАУП за:

  • І місце — 20 000 гривень та знижку 20% від вартості всього терміну навчання;
  • II місце — 10 000 гривень та знижка 10% від вартості всього терміну навчання;
  • III місце — 5 000 гривень та знижка 5% від вартості всього терміну навчання.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230581

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4316

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді