В Офісі Генпрокурора опублікували дані щодо постраждалих дітей в Україні під час війни

Протягом тижня через російську агресію загинуло двоє дітей, 19 отримали поранення

Жертви серед дітей України Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів

Станом на 5 червня через дії російських окупантів в Україні загинули 485 дітей (двоє за останній тиждень), 1 005 (19 за тиждень) — дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Відповідну інформацію оприлюднили в Офісі Генерального прокурора України.

У цілому постраждало 1490 дітей, з такими даними в областях:

  • Донецька — 464,
  • Харківська — 283,
  • Київська — 128,
  • Херсонська — 105,
  • Запорізька — 91,
  • Миколаївська — 89,
  • Дніпропетровська — 80,
  • Чернігівська — 71,
  • Луганська — 67.

Як повідомляють у Національній поліції, кількість дітей, яких вважають зниклими, становить 387 осіб (мінус сім за тиждень). Кількість знайдених дітей за тиждень збільшилася на 308 — з 12 936 до 13 244 осіб.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Зокрема, у Національному інформаційному бюро зазначали, що за минулий тиждень з території росії не вдалося повернути депортованих українських дітей — загальна кількість повернутих становить на сьогодні 371 особу. Натомість нові випадки депортації зареєстровані в кількості 21 (число збільшилося з 19 484 до 19 505).

За інформацією Міністерства освіти та науки, 3 281 (+14) заклад освіти в Україні постраждав від бомбардувань й обстрілів, 262 (+1) з них зруйновані повністю.

Окрім того, в Офісі Генпрокурора зауважують, що дані є неостаточними, адже встановлення їх у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях триває.

Повідомити про воєнний злочин щодо дитини можна через єдиний доказовий хаб: warcrimes.gov.ua та за телефонами: +380961004438, +380683235856.

Також можливо повідомити про злочин і знайти інформацію про дітей, які постраждали внаслідок російської агресії в Україні на платформі «Діти війни». 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
48133

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
121

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
160316

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31586

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59678

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді