Влада формує принципи роботи щодо освітньої реінтеграції Донбасу

В Україні створять координаційні ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях

Освітня реінтеграція ДонбасуЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Уряд рекомендував Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям утворити координаційні ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях областей та їх реінтеграції.

Така інформація зазначена у відповідній постанові Кабінету Міністрів України. 

Насамперед утворені ради повинні розпочати підготовку проєктів планів першочергових дій із стабілізації ситуації на деокупованих територіях та їх реінтеграції.

Окрім того, у межах підготовки до дій із стабілізації ситуації має бути проведена робота з відновлення органів державної влади, безпеки, гуманітарного та медичного реагування, відновлення інфраструктури, економіки, інформаційної політики, а також робота з відновлення освітніх потреб громадян.

Під час забезпечення освітніх потреб координаційні ради мають організувати роботу з ведення обліку дітей дошкільного і шкільного віку та організації надання освітніх послуг.

Зокрема, повинні бути визначені першочергові потреби дітей з особливими освітніми потребами, організована робота з організації психологічної підтримки дітей для адаптації та відновлення в умовах воєнного стану, відновлення надання культурних послуг, зокрема з бібліотечної діяльності.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101289

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
801

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28054

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78658

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді