Відповіді на запитання за темою Оплата праці в дитсадку

Чи вплинуть простій та відпустка без збереження зарплати через карантин на страховий стаж для пенсії і лікарняних
Чи зарахують працівникам період відпусток без збереження зарплати за угодою сторін на час карантину до стажу для пенсії та оплати лікарняних? А період простою через карантин?
7270
Як покласти обов’язки тимчасово відсутнього директора на його заступника і як оплатити
Як покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи виконання обов’язків директора до обрання за конкурсом та призначення на посаду керівника? Як оплати працю? Чи можна встановити доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього директора?
11801
Чи можна утримувати профспілкові внески без заяви працівника
У закладі освіти всі працівники — члени профспілки і бухгалтерія щомісяця утримує з їхньої заробітної плати профвнески. У цьому місяці на роботу прийняли нового працівника. Чи можна його автоматично вважати членом профспілки і без заяви відраховувати профвнески?
2171
Чи впливає атестація на розмір тарифного розряду директора
Управління освіти при визначенні тарифного розряду директора закладу дошкільної освіти взяло до уваги лише кількість груп у закладі і не врахувало результатів атестації директора? Чи правомірні дії управління освіти?
14488
Тарифний розряд та кваліфікаційна категорія музичного керівника ЗДО після декретної відпустки
Ставши до роботи після декретної відпустки у вересні 2019 року, я зіткнулася з проблемою оплати праці. Маю навантаження на ставку. Мені встановили її за 10-м тарифним розрядом ЄТС і не взяли до уваги фах спеціаліста з вищою освітою, 11-річний досвід роботи, І категорію та 11-й тарифний розряд за ЄТС до виходу в декретну відпустку. Чи правомірно це?
10305
Як нараховують підвищення за роботу в спецгрупах ЗДО
Запитання читача: «Я працюю в дитсадку 15 років, маю другу кваліфікаційну категорію, у мене 3 групи загального розвитку і 5 спецгруп. Як нараховуються 20% підвищення за спецгрупи — від окладу чи від 0,63 ставки?»
2740