Відповіді на запитання за темою Бухгалтерія ЗДО

Як нараховують підвищення за роботу в спецгрупах ЗДО
Запитання читача: «Я працюю в дитсадку 15 років, маю другу кваліфікаційну категорію, у мене 3 групи загального розвитку і 5 спецгруп. Як нараховуються 20% підвищення за спецгрупи — від окладу чи від 0,63 ставки?»
3113
Скільки штатних одиниць вихователів у двогруповому дошкільному закладі
Двогруповий дошкільний навчальний заклад працює з 9-годинним режимом роботи за 5-денного робочого тижня. Згідно з Типовими штатними нормативами дошкільних закладів за такого режиму роботи кількість штатних одиниць вихователів з розрахунку на одну групу становить 1,55 (на дві групи — 3,10 штатних одиниць). Проте централізована бухгалтерія вважає, що у штатному розписі має бути 2,5 штатних одиниць вихователів, оскільки у одно- та двогрупових дошкільних навчальних закладах завідувач має відпрацьовувати з дітьми у групі 3 години на день, тобто виконувати роботу 0,6 штатної одиниці посади вихователя. Чи правильно це?
7588
Вносити зміни чи розробляти новий штатний розпис дошкільного закладу
З вересня 2017 року настає підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників дошкільних закладів. Як учинити, якщо штатний розпис розроблено на календарний рік, — внести зміни чи розробити новий?
1632
Чи вказувати доплату до розміру мінімальної заробітної плати у штатному розписі
У штатному розписі дошкільного навчального закладу передбачено графи для надбавок і доплат. Для деяких категорій працівників доведеться доплачувати до розміру мінімальної заробітної плати. Чи потрібно ці доплати зазначати у штатному розписі?
1697