Навіщо нетворкінг у дитсадку

5019

Запитання

Чому варто використовувати нетворкінг у закладі дошкільної освіти?

Відповідь

Нетворкінг (від англ. net — мережа, work — робота) — форма побудови ділових зв’язків у інтернеті.

Інтернет-технології, мобільні додатки, сервіси — засоби комунікації сучасного закладу дошкільної освіти з родинами вихованців.

Технології нетворкінгу дають змогу вивести на новий рівень комунікацію з батьками, а також організувати ділове спілкування батьків та вихователів, практичного психолога, логопеда, медсестри, керівника закладу. Майданчиками для такого спілкування можуть бути різні інтернет-платформи та соціальні мережі, що дають змогу:

  • швидко обмінюватися інформацією;

  • оперативно реагувати на запити й потреби родин;

  • надавати постійну педагогічну, психологічну підтримку батькам;

  • проводити просвітницьку роботу;

  • залучати батьків до освітнього процесу та життя закладів дошкільної освіти;

  • осучаснити освітній процес.

Найактивніше ми використовуємо такі інтернет-ресурси:

  • електронна пошта та Google-інструменти;

  • сайти закладів дошкільної освіти;

  • блоги педагогів;

  • групи в соціальних мережах;

  • месенджери для швидкого обміну інформацією.

Як ефективно застосовувати кожен із названих ресурсів у роботі педагога — у статті «Нетворкінг у закладі дошкільної освіти: нові можливості для активних і креативних»

12 запитань і відповідей про атестацію


За матеріалом Світлани Білоус, методиста методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, Дніпропетровська обл.

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Тайм-менеджмент педагога: встигнути все

Із статті дізнаєтеся: як сортувати справи не за часом, а «за розміром»; які чотири методи тайм-менеджменту ефективні у плануванні справ; як за допомогою піраміди відсікати зайве, щоб зосередитися на важливих справах; як отримати задоволення від виконання складних завдань
6549

Інноваційні технології в дитячому садку

Які інноваційні педагогічні технології застосовувати в дитсадку та з чого почати впровадження. Суть поняття «освітні інновації», переліки інноваційних технологій та приклад засідання творчої групи. Презентація «Інноваційні технології в ДНЗ».
172905

Інтегроване заняття: суть, структура, підготовка

Як інтегрувати зміст освіти, формувати у дітей цілісне світобачення та здатність побачити взаємозв’язки між людиною і світом речей, природи, культури? Один із шляхів — інтегровані заняття. Досвід показує, що інтегрований підхід успішно може застосовуватися щоденно. Тож цей матеріал — про інтегровані заняття.
35213

Який він – сучасний керівник закладу освіти?

Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
33415