Що робити, коли у вас непередбачуваний керівник

541

Запитання

Керівник дає неточні вказівки, висуває до організації освітнього процесу високі, але нечіткі вимоги. Критерії оцінювання педагогічної діяльності незрозумілі. Що робити педагогу в такій ситуації?

Відповідь

Щоб зменшити тривожність і страх, знизьте рівень невизначеності:

  • ввічливо, делікатно, але твердо поговоріть з керівником, проясніть межі своєї відповідальності, уточніть рівень вимог і критерії оцінювання
  • обговоріть з досвідченими колегами свої труднощі, аби в майбутньому не припускатися помилок під час планування чи організації освітнього процесу з дітьми
  • зменшіть зовнішній тиск — не дивіться тривожні новини в ЗМІ, обмежте спілкування з негативно налаштованими колегами й родичами.

Дізнайтеся на прикладі різних ситуацій, як подолати страх, спілкуючись із керівником.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
24400

Як вести ділове спілкування у месенджерах

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger — месенджери — нині використовують не лише для особистого спілкування. З їх допомогою вирішують і робочі питання. Дізнайтеся, як використовувати ефективно.
7343

Який він – сучасний керівник закладу освіти?

Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
22477

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
18996