Чи можна знизити кваліфікаційну категорію практичному психологу

376

Запитання

Практичний психолог востаннє атестувався в 2012 році. Чи можуть знизити йому кваліфікаційну категорію, якщо з дати останньої атестації минуло більше п’яти років?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Кваліфікаційну категорію та педагогічне звання, присвоєні педагогічному працівнику за результатами атестації, можна змінювати лише за рішенням атестаційної комісії. Про це йдеться у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 № 930.

Типове положення не містить норми, що передбачає зниження кваліфікаційної категорії лише на підставі того, що після прийняття рішення атестаційною комісією минуло понад п’ять років.

Детальніше про те, хто і як може змінювати кваліфікаційну категорію, — у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок». Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1569

Сенсорний розвиток дітей раннього віку

Психічний розвиток дитини раннього віку відбувається через сприймання, навколо сприймання і завдяки сприйманню. Як практичний психолог може створити оптимальні умови, які сприяли б розвитку природних задатків психіки кожної дитини?
112540