Чому вища захворюваність у переповнених групах

748

Запитання

Чи правда, що в групах закладів дошкільної освіти, укомплектованих понад норму, вища захворюваність?

Відповідь

Так, у тісному груповому приміщенні захворюваність вища.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Велика кількість дітей у групі негативно позначається на їхньому здоров’ї та самопочутті. Відвідування закладу дошкільної освіти для них — стрес.

До кінця дня одні фізично та психологічно втомлюються, інші — стають гіперактивними та роздратованими. Це знижує захисні сили дитячого організму. Тож діти частіше хворіють на гострі інфекційні захворювання дихальних шляхів. А що більше дітей, то більше різноманітних вірусів і бактерій. І поки всі не перехворіють наявними у кожного захворюваннями, рівень захворюваності не зменшиться.

Як обчислюють рівень захворюваності дітей у дошкільному закладі за рік

У зимовий період надмірна кількість дітей у віковій групі в комплексі з опаленням зумовлює перегрівання повітря в груповому приміщенні. А дошкільники чутливі до змін показників мікроклімату, тому й частіше хворіють.

Переповненість груп зумовлює гіподинамію та гіпоксію в дітей, а це — розвиток ожиріння, цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи. Тож дедалі частіше лікарі-педіатри переводять дітей із II в III групу здоров’я.

Окрім того, у переповнених групах майже неможливо дотримуватися правил особистої гігієни як дітям, так і персоналу закладу дошкільної освіти. Це зумовлює спалахи інфекційних захворювань з переважним ураженням шлунково-кишкового тракту.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як надавати домедичну допомогу при мінно-вибухових пораненнях

Які поранення можуть заподіяти міни та інші вибухові пристрої, а також, як надавати домедичну допомогу потерпілому при травмах різних ділянок тіла від мінно-вибухових поранень. Отримайте шпаргалку, як правильно накладати джгут, щоб зупинити кровотечу
4696

Як організувати профілактику ГРВІ у дитсадку

Сезон гострих респіраторних вірусних захворювань особливо небезпечний для здоров’я дітей. Тож адміністрація дошкільного закладу разом з медичним персоналом має провести відповідні профілактичні та протиепідемічні заходи, щоб запобігти поширенню інфекції
13654

Що потрібно врахувати всім учасникам освітнього процесу під час радіоактивної небезпеки

Все частіше і частіше з уст керівника держави-агресора лунають погрози застосування ядерної зброї на українській території. Які загрози несе вона для населення, чи можна врятуватися і як це зробити, які дії для цього повинні чинити учасники освітнього процесу – про це далі
1871