Як батьки передають благодійну допомогу закладу загальної середньої освіти

2768

Запитання

Як відповідно до законодавства батьки передають закладу загальної середньої освіти благодійну допомогу?

Відповідь

Батьки ухвалюють рішення на зборах (засіданні батьківського комітету) про надання закладу освіти благодійної допомоги у вигляді товарів.

Потім передають закладу освіти товар разом із супровідним листом.

Відповідальна особа, визначена батьками (батьківським комітетом), підписує акт приймання-передачі матеріальних цінностей.

Далі вся справа за закладом загальної середньої освіти.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85633

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46506

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5067