Коли не можна віддавати дитину до дитячого садка

978

Запитання

Батьки дворічного малюка звернулися із запитанням, коли варто віддавати дитину до закладу дошкільної освіти. Які правила щодо цього існують?

Відповідь

Кожна дитина – індивідуальна. Коли одна з радістю у два з половиною йтиме до дитячого садка, для іншої і в чотири роки це буде складним випробуванням.

Аби визначити схильності саме цієї житини, запропонуйте батькам заповнити анкети «Портрет моєї дитини» і «Визначення готовності дитини до вступу до закладу дошкільної освіти».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Також скористайтеся рекомендаціями, коли не варто віддавати дитину до дитячого садка:

  • у сім’ї нещодавно народилася ще одна дитина (зачекайте хоча б півроку, аби старший малюк не вирішив, що він більше не потрібен)
  • батьки розлучаються (дитина може вирішити, що це через її погану поведінку, а новий садок додасть тривог, зачекайте із закладом дошкільної освіти 3-5 місяців)
  • родина щойно переїхала (не поспішайте із дитсадком місяць-півтора)
  • батьки планують відпустку (за тривалої перерви адаптація почнеться спочатку)
  • дитина нічого не вміє робити самостійно (дайте дитині час)
  • дитина нещодавно перенесла складне захворювання (організм має окріпнути).

Коли не можна віддавати дитину до дитячого садкаСкачайте рекомендації «Коли не варто віддавати дитину до закладу дошкільної освіти» у зручному форматі і приркіпіть його у помітному для батьків місці (наприклад, на стенді психолога).

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

План взаємодії між дитсадком, школою та батьками

Сучасні батьки, які відповідально ставляться до своїх обов’язків, є активними учасниками освітнього процесу. Вони обізнані, ерудовані та добре поінформовані про те, що відбувається в системі освіти. Тому вони уважно підходять до питання переходу дитини із дитсадка до школи
25867

Труднощі дитини старшого дошкільного віку: консультація для батьків

Батьки старших дошкільників скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми дітьми. Іноді проблеми в спілкуванні виникають через брак знань. Розкажіть татам і мамам ваших вихованців про розвиток та потреби дитини в цей період
16589