Скільки часу школяр відвідуватиме логопедичні заняття

2185

Запитання

Скільки триває корекційна робота у логопедичному пункті з дитиною шкільного віку, яка має мовленнєві порушення?

Відповідь

Якщо дитина з порушенням мовлення навчається в школі на загальних засадах, обов’язковою складовою програми корекції має стати відвідування логопедичного пункту.

Діти з легкими мовленнєвими порушеннями — дислалія, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення — проходять невеликий курс занять:

  • від місяця (якщо це постановка звуковимови)
  • до півроку (закріплення правильної вимови).

Дітям з алалією, ринолалією, дизартрією та іншими тяжкими порушеннями найімовірніше відвідуватимуть логопеда протягом усього навчального року.

У логопедичному пункті одночасно можуть займатися 25-30 дітей. Заняття проводять індивідуально або в групах (4-5 осіб), у години, вільні від уроків.

12 запитань і відповідей про атестацію

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Організовуємо предметний тиждень у школі

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Адміністрація школи має лиш усе по порядку організувати
16587

День цивільного захисту в школі: які заходи підготувати та провести

Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
38602

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5147

Інтерактивні методи навчання для усіх: від дошкільників до педагогів

У чому полягає інтерактивне навчання та які інтерактивні методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади інтерактивних методів навчання
213842