Скільки часу школяр відвідуватиме логопедичні заняття

1301

Запитання

Скільки триває корекційна робота у логопедичному пункті з дитиною шкільного віку, яка має мовленнєві порушення?

Відповідь

Якщо дитина з порушенням мовлення навчається в школі на загальних засадах, обов’язковою складовою програми корекції має стати відвідування логопедичного пункту.

Діти з легкими мовленнєвими порушеннями — дислалія, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення — проходять невеликий курс занять:

  • від місяця (якщо це постановка звуковимови)
  • до півроку (закріплення правильної вимови).

Дітям з алалією, ринолалією, дизартрією та іншими тяжкими порушеннями найімовірніше відвідуватимуть логопеда протягом усього навчального року.

У логопедичному пункті одночасно можуть займатися 25-30 дітей. Заняття проводять індивідуально або в групах (4-5 осіб), у години, вільні від уроків.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
223078

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16652

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50147

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
188588

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13313