Чи може вчитель початкових класів працювати асистентом вчителя

3569

Запитання

Чи може вчитель початкових класів працювати в тому самому загальноосвітньому навчальному закладі ще й на посаді асистента вчителя?

Відповідь

Посаду асистента вчителя вводять у загальноосвітніх навчальних закладах з розрахунку 0,5 ставки на інклюзивний клас.

Обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується (п. 63 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міносвіти від 15.04.1993 № 102).

Учитель початкових класів має право займатися викладацькою діяльністю та працювати:

  • поза межами робочого часу — з погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 год./рік (інакше це вважатимуть сумісництвом)
  • у робочий час — з дозволу керівника навчального закладу і без утримань заробітної плати за основною посадою.

Під час виконання своїх основних посадових обов’язків учитель початкових класів не зможе працювати асистентом вчителя.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести ділове спілкування у месенджерах

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger — месенджери — нині використовують не лише для особистого спілкування. З їх допомогою вирішують і робочі питання. Дізнайтеся, як використовувати ефективно.
7372

Який він – сучасний керівник закладу освіти?

Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
22528

Працівники втратили інтерес до роботи: яку модель мотивації обрати

Ви постійно мотивуєте працівників — нараховуєте премії, доплати, влаштовуєте конкурси на кращого працівника місяця. Проте, ліпше працювати вони не починають. Чому мотивація не працює? Ні, вона працює, але за умови, що вона правильно побудована. Оберіть ефективну модель мотивації ваших працівників
14424