Яке педагогічне навантаження встановити старшому майстрові коледжу

389

Запитання

Який максимальний обсяг педагогічного навантаження може мати старший майстер коледжу?

Відповідь

Виконання працівниками навчальних закладів викладацької роботи передбачено пунктом 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Згідно з цим пунктом керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу чи заняття з гуртками у цьому закладі освіти, але не більше:

  • 9 год./тиждень
  • 360 год./рік.

Іншим працівникам, які за основним місцем роботи отримують повний посадовий оклад (ставку заробітної плати), дозволено вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому самому закладі освіти, але в середньому не більше:

  • 2 год./день
  • 12 год./тиждень
  • 480 год./рік.

Посада старшого майстра належить до керівних працівників (п. 12 Інструкції № 102). Тому такий працівник може виконувати роботу:

  • викладацьку в обсязі не більше 360 год./рік з оплатою за тарифікацією
  • педагогічнуз погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 год./рік, — яку не вважатимуть сумісництвом.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Розміри соціальних гарантій і посадових окладів освітян у 2020 році

Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» збільшив розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати. Через це зросли розміри посадових окладів (тарифних ставок) освітян. Які вони у 2020 році?
141522

Укріплено тарифний розряд асистента вчителя

Схему тарифних розрядів посад педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів доповнено новими позиціями. Зокрема й тими, що стосуються тарифного розряду асистента вчителя
25637