За якими нормами організовувати харчування дітей ясельної групи, яким виповнилося три роки

265

Запитання

Харчування дітей, які відвідують ясельну групу, організовано за нормами, затвердженими постановою КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 22.11.2004 № 1591. У травні двом дітям виповнилося три роки. Як діяти в такій ситуації: змінювати норми харчування чи переводити їх до молодшої групи?

Відповідь

Відповідно до пункту 25 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 № 305:

  • навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року
  • оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.

Згідно з пунктом 10 цього Положення переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюють наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

Отже, групи дітей формують на початок навчального року і в такому сформованому складі група перебуває до початку наступного навчального року.

Якщо дитині виповнилося повних три роки серед навчального року, то вона відвідує ясельну групу до кінця оздоровчого періоду. Відповідно й харчування дітей організовують за нормами для дітей ясельного віку, які передбачені додатком 2 до постанови КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 22.11.2004 № 1591.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи можна дивитися мультики в дитсадку

Заставши вихователя і дітей за переглядом мультиків, батьки, звісно, промовчать… Але обов’язково викладуть цю «зраду» в соцмережах. Що кажуть основні нормативні документи про перегляд мультиплікаційних фільмів у закладі дошкільної освіти?
25208

Прийом дітей в інклюзивну групу ЗДО

Дітям з особливими освітніми потребами дошкільного віку гарантоване законом право здобувати освіту в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти за місцем проживання. Як комплектують інклюзивні групи та які документи подають батьки
71045

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
28389

Комплектування груп — статутна діяльність дошкільного закладу

Де врегульовують питання діяльності груп щодо їх комплектування, наповнюваності, режиму перебування дітей у них? У статуті дошкільного навчального закладу. Зорієнтуйтеся до початку нового навчального року, чи все гаразд
59610