Визначення результатів ЗНО

Пройшов вебінар «Особливості визначення результатів ЗНО-2015» за участю Ігоря Лікарчука, директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Починаючи з 2015 року, результати ЗНО будуть визначатися за допомогою порогового балу «склав/не склав» і визначатимуться за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів.  На цьому наголосив Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, під час вебінару.

Пороговий бал будуть визначати експертні групи за методами К. Беука та В. Ангофа з  кожного предмета після закінчення тестування. За словами директора УЦОЯО, в дев’яти регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, кожна з яких складатиметься з десяти осіб. Саме експерти на основі аналізу виконаних завдань тесту встановлять кількість тестових балів, яку може набрати найменш підготовлений абітурієнт.

Цього року у таблицю переведення тестових балів у рейтингові, що розміщують на сайті УЦОЯО, вводитимуть результати  лише тих, хто пройде поріг «склав»/«не склав».

Ігор Лікарчук  повідомив, що запрошення на пункти проходження ЗНО будуть надіслані у електронному форматі кожному абітурієнту. Наразі невідомо, чи будуть цього року надсилатися паперові варіанти запрошень.

Визначення пріоритетності університетів у заяві на вступ є важливим кроком, адже від цього залежить, де буде навчатися абітурієнт.  Першим у списку, за словами Ігоря Лікарчука, має бути вказаний університет, до якого абітурієнт хоче вступити найбільше. У заявах абітурієнти вказуватимуть тільки університети, куди вони мають намір вступати на бюджетну форму навчання.  Враховуючи бали вступника з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та пріоритетність, система автоматично визначить, до якого університету зараховано абітурієнта.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27856

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді