Визначення результатів ЗНО

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Пройшов вебінар «Особливості визначення результатів ЗНО-2015» за участю Ігоря Лікарчука, директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Починаючи з 2015 року, результати ЗНО будуть визначатися за допомогою порогового балу «склав/не склав» і визначатимуться за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів.  На цьому наголосив Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, під час вебінару.

Пороговий бал будуть визначати експертні групи за методами К. Беука та В. Ангофа з  кожного предмета після закінчення тестування. За словами директора УЦОЯО, в дев’яти регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, кожна з яких складатиметься з десяти осіб. Саме експерти на основі аналізу виконаних завдань тесту встановлять кількість тестових балів, яку може набрати найменш підготовлений абітурієнт.

Цього року у таблицю переведення тестових балів у рейтингові, що розміщують на сайті УЦОЯО, вводитимуть результати  лише тих, хто пройде поріг «склав»/«не склав».

Ігор Лікарчук  повідомив, що запрошення на пункти проходження ЗНО будуть надіслані у електронному форматі кожному абітурієнту. Наразі невідомо, чи будуть цього року надсилатися паперові варіанти запрошень.

Визначення пріоритетності університетів у заяві на вступ є важливим кроком, адже від цього залежить, де буде навчатися абітурієнт.  Першим у списку, за словами Ігоря Лікарчука, має бути вказаний університет, до якого абітурієнт хоче вступити найбільше. У заявах абітурієнти вказуватимуть тільки університети, куди вони мають намір вступати на бюджетну форму навчання.  Враховуючи бали вступника з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та пріоритетність, система автоматично визначить, до якого університету зараховано абітурієнта.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психологічна підтримка учнів, батьків та педагогів під час війни

Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу
4618

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — кальки з російської, неправильне написання абревіатур і відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
67

Влаштуйте День Землі в дитячому садку

22 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день Землі. Скористайтеся нагодою поговорити з вихованцями про цінність природних ресурсів. Проведіть заходи, що формуватимуть в дітей екологічну свідомість
10817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді