Як погода впливає на самопочуття дитини? Дізнайтеся з публікацій журналу «Медична сестра дошкільного закладу» № 4/2015.
Незважаючи на весняну погоду та потепління, іноді виникає погане самопочуття — чи то перед дощем, чи, навпаки, на сонячну погоду. Зазвичай ми вважаємо, що завчасно відчуваємо зміну погодних умов. А як почуваються діти, коли погода змінюється? Чи може їхнє самопочуття погіршуватися через зміну погодних умов? Виявляється, що так.
Зміни самопочуття і в дорослих, і у дітей залежно від зміни погодних умов називають метеочутливістю. Це складне медичне питання ми розглянули в публікації про особливості здоров’я метеочутливих дітей у журналі «Медична сестра дошкільного закладу» № 4/2015.
Також у цьому числі журналу йдеться про причини виникнення, перебіг та профілактику різних захворювань у дітей. Зокрема, висвітлено особливості таких захворювань, як скарлатина та аденовірусна інфекція.
Проте, окрім профілактики захворювань, медичні сестри дошкільних навчальних закладів мають багато інших форм роботи. Одну з таких форм — інтегрований семінар-практикум для медичних сестер та кухарів — ми представили в публікації цього номера журналу.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?