Уряд розгляне петицію щодо підвищення І тарифного розряду ЄТС

Петиція щодо підвищення І тарифного розряду ЄТС набрала голоси

Підвищення І тарифного розряду ЄТС

Циклограма засідань педагогічної ради

Електронна петиція, що розміщена на Урядовому порталі, про підвищення І тарифного розряду ЄТС до 3600 грн набрала  25 тисяч голосів.

Таку інформацію зазначили в Профспілці працівників освіти і науки.

Як зауважили в профспілці, петиція привернула увагу широкого кола громадськості, особливо працівників освітньої галузі, адже підвищення І тарифного розряду матиме прямий вплив на зарплати викладачів, вчителів, вихователів та інших працівників і є надзвичайно важливим для підтримки соціальних гарантій та поліпшення умов праці освітян.

Зокрема, в освітній профспілці висловили сподівання, що найближчим часом питання буде розглянуто урядом.

Необхідність встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду за ЄТС в розмірі 3 600 гривень є необхідним для забезпечення диференціації заробітної плати працівників установ та закладів освіти і науки, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості, відповідальності їхньої роботи.

Відповідно до законодавства, що регулює електронні петиції, 25 тисяч — це мінімальна кількість підписів, які необхідно зібрати за 3 місяці.

Розгляд петицій, що набрали необхідну кількість голосів, здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Джерело: Профспілка працівників освіти і науки

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93095

Атестація вчителів: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
93256

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
46276

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді