Петиція щодо підвищення І тарифного розряду ЄТС набрала голоси

Циклограма засідань педагогічної ради
Електронна петиція, що розміщена на Урядовому порталі, про підвищення І тарифного розряду ЄТС до 3600 грн набрала 25 тисяч голосів.
Таку інформацію зазначили в Профспілці працівників освіти і науки.
Як зауважили в профспілці, петиція привернула увагу широкого кола громадськості, особливо працівників освітньої галузі, адже підвищення І тарифного розряду матиме прямий вплив на зарплати викладачів, вчителів, вихователів та інших працівників і є надзвичайно важливим для підтримки соціальних гарантій та поліпшення умов праці освітян.
Зокрема, в освітній профспілці висловили сподівання, що найближчим часом питання буде розглянуто урядом.
Усі нюанси оформлення наказів з кадрових питань, особових справ та особових карток. Усе про документи з атестації педагогів. Особливості кадрового документообігу під час воєнного стану
Необхідність встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду за ЄТС в розмірі 3 600 гривень є необхідним для забезпечення диференціації заробітної плати працівників установ та закладів освіти і науки, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості, відповідальності їхньої роботи.
Відповідно до законодавства, що регулює електронні петиції, 25 тисяч — це мінімальна кількість підписів, які необхідно зібрати за 3 місяці.
Розгляд петицій, що набрали необхідну кількість голосів, здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Джерело: Профспілка працівників освіти і науки
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ