Міжнародний День Землі

Як у навчальних закладах Житомира відзначили Міжнародний День Землі.

До Міжнародного Дня Землі, 22 квітня, дошкільні навчальні заклади № 6, 33, 49, 57, 71 та Навчально-виховний комплекс № 65 міста Житомира приєднались до шкіл-учасниць проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» та взяли участь у корисній публічній акції.

Учасники акції мали на меті привернути увагу мешканців міста до ідеї сталого розвитку та спонукати їх приєднатися  до справи збереження нашої планети Земля.

У межах проведення акції під назвою «Рух за сталий розвиток», дошкільники і вихователі ДНЗ № 6 здавали макулатуру, яку напередодні принесли в дитячий садок батьки та працівники навчального закладу. По дорозі до пункту прийому вторсировини учасники цікавилися у місцевих жителів, як вони заощаджують ресурси?

Педагоги разом з вихованцями ДНЗ № 57 організували виставку малюнків під назвою «Моя Планета – Земля». Також вихователі з дітьми старшої групи посадили ялиночки та посіяли квіти на території дитячого закладу. Перехожим діти роздавали саморобні листівки з закликами про збереження Землі.

Вихованці ДНЗ № 33, разом з батьками виготовили шпаківні та розмістили їх на території закладу, про свою роботу розповідали перехожим і запитували, що саме вони корисного зробили для «друзів» наших менших.

Вихователі ДНЗ № 49 залучили до акції батьків, які разом з дітьми з задоволенням займалися озелененням майданчиків дитячого закладу. Діти разом з вихователями виготовили транспаранти, на яких були написані заклики про збереження природних ресурсів. Також вихователі і діти поділилися досвідом використання дощової води.

Вихованці ДНЗ №71 зібрали використані батарейки і віднесли їх у магазин «Ватсон», який відправляв їх на утилізацію. Окрім того, вихованці розповсюджували листівки з пропозицією збирати і здавати батарейки на переробку, щоб не забруднювати середовище.

 Навчально-виховний комплекс № 65 провів акцію з озеленення території, в якій взяли участь дошкільники і учні четвертого класу. Також діти перехожим роздавали саморобні листівки з закликами берегти Землю.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198618

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6256

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді