В Україні створили сайт з дитячим контентом українською мовою

Альтернатива YouTube для дітей українською: з’явилася нова платформа з мультиками та казками

Платформа з дитячим контентом українською

Картка контролю організації ігрової діяльності: СКАЧАТИ

Український розробник Євген Трончук створив сайт з дитячим контентом української мовою. Наразі на платформі міститься майже 5000 мультфільмів. 

Опублікований контент на платформі поділений а окремі категорії: для малюків, дошкільнят і школярів.

Серед наповнення сайту:

  • Для малюків — казки, дитячі та колискові пісні, загадки і навчальні мультфільми.
  • Для дошкільнят зібрані «Свинка Пеппа», «Щенячий патруль», «Смурфики», а також відео з YouTube-каналів дитячих блогерів, пізнавальний анімований серіал «Лікар Лікарчук» і терапевтична гра від Світлани Ройз «Невидимі дари».
  • Школярі можуть подивитися «Клуб Вінкс», «Захисники Петронікс», «Леді Баг і Супер Кіт» та 6 сезонів пізнавального мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна».

Причиною створення сайту стало те, що автор розробки шукав для своєї дитини україномовний аналог YouTube, який блокував би доступ до «дорослого» відео і тем. YouTube Kids не зміг задовольнити цих запитів через невелику кількість україномовного контенту. Саме тому розробник вирішив створити окремий сайт — «схожий на YouTube, але з відібраними мультиками з українською озвучкою та з адекватною тематикою».

Усі відео на сайті поширюються з YouTube з дозволу платформи. За словами автора платформи, під час перегляду в плеєрі видно назву каналу. 

Сайт постійно доповнюється новим контентом.

За інформацією #шотам

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90968

Інституційні аудити: чи будуть у 2024/2025 н. р.

У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті
715

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді