Підтримаймо літніх людей разом із проектом «Старість у радість»

Запрошуємо приєднатися до проекту «Старість у радість» та підтримати бабусь і дідусів із будинків для літніх людей.

Підтримати бабусь та дідусів із будинків для літніх людей тепер дуже легко: разом зі своїми вихованцями й учнями ви можете написати їм теплого листа або передплатити для них періодичні видання. Це стало можливим завдяки спільній акції Державного підприємства по розповсюдженню періодичних видань «Преса» та проекту «Старість у радість» від команди Фундації Дарини Жолдак.

Як стати учасником проекту «Старість у радість»?

Вихованці й учні вашого навчального закладу можуть приєднатися до ініціативи «Онук по листуванню» та стати постійним другом для якоїсь бабусі або дідуся — писати людині листи, вітати зі святами і допомагати їй долати самотність.

Або ж ви можете подарувати літнім людям свою увагу й турботу та передплатити для них будь-які періодичні видання за допомогою програми «Дозвілля – читання».

Адреси будинків для літніх людей можна обрати на сайті ДП «Преса»  або сайті для листування та підтримки літніх людей.

Ми чекаємо на всіх: дітей, молодь, дорослих; людей, які не мають дідусів чи бабусь; людей, які прагнуть знайти товариша з листування; видавців, підприємців та всіх охочих.

Листи обов’язково знайдуть своїх дідусів та бабусь. Виявіть милосердя до тих, хто потребує цього найбільше та подаруйте літнім людям радість і турботу. Ці люди позбавлені піклування рідних та не позбавлені нас із вами.

Приєднуйтеся!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді