Фестиваль дитячої творчості «Семинотка» задля щасливого майбутнього

Вихованці дошкільних навчальних закладів та шкіл - дитячих садків Подільського району столиці долучилися до підтримки бійців АТО.

Ось уже понад двадцять років у Подільському районі проходить фестиваль дитячої творчості «Семинотка». Щороку він має різне тематичне спрямування. Цьогоріч фестиваль відбувся 28 квітня і проходив під назвою «Я, ти, він, вона — Україна ми одна». Він став яскравим підсумком роботи педагогів із патріотичного виховання дітей.

У фестивалі взяли участь понад 140 дітей — вихованців дошкільних навчальних закладів та шкіл - дитячих садків.

Серед запрошених гостей — батьків, працівників дошкільних закладів — були присутні також і учасники антитерористичної операції та волонтери — люди, які стоять на варті захисту миру задля щасливого майбутнього наших дітей. Під час проведення фестивалю, який був оголошений як благодійний, було зібрано кошти у сумі 23 тис. грн., які передано двом тяжко пораненим бійцям.

Серця маленьких подолян

І їх батьків і освітян

Із тими, хто на захисті країни,

Землі святої — неньки УКРАЇНИ.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді