Вихованці дошкільних навчальних закладів та шкіл - дитячих садків Подільського району столиці долучилися до підтримки бійців АТО.
Ось уже понад двадцять років у Подільському районі проходить фестиваль дитячої творчості «Семинотка». Щороку він має різне тематичне спрямування. Цьогоріч фестиваль відбувся 28 квітня і проходив під назвою «Я, ти, він, вона — Україна ми одна». Він став яскравим підсумком роботи педагогів із патріотичного виховання дітей.
У фестивалі взяли участь понад 140 дітей — вихованців дошкільних навчальних закладів та шкіл - дитячих садків.
Серед запрошених гостей — батьків, працівників дошкільних закладів — були присутні також і учасники антитерористичної операції та волонтери — люди, які стоять на варті захисту миру задля щасливого майбутнього наших дітей. Під час проведення фестивалю, який був оголошений як благодійний, було зібрано кошти у сумі 23 тис. грн., які передано двом тяжко пораненим бійцям.
Серця маленьких подолян
І їх батьків і освітян
Із тими, хто на захисті країни,
Землі святої — неньки УКРАЇНИ.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?