Закладам освіти рекомендують не вмикати кондиціонери та зовнішнє освітлення

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

МОН надіслало листа закладам освіти України з проханням економити електроенергію.

Які питання розглянути назасіданні педради

Міністерство освіти і науки оприлюднило лист «Про стабілізацію роботи об’єднаної енергетичної системи України». 

Так, у листі зазначають, що комунальні й державні заклади освіти та організації, які належать до сфери управління МОН, повинні виконувати заходи, передбачені Розпорядженням уряду № 510-р від 7 червня 2024 року.

Заклади освіти й інші освітні/наукові установи повинні економити світло у своїх приміщеннях. Та не використовувати:

  • кондиціонери
  • зовнішнє освітлення будівель і прилеглої території тощо.

⇒ Як убезпечити заклад освіти при роботі з використанням генераторів

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як політика «Освіта для життя» змінює українську школу

Упровадження комплексної політики МОН «Освіта для життя», яка є продовженням реформи НУШ, розпочалося у вересні 2025 року. Які зміни вже відбулися у школах, а які очікуються до 2030 року? Яку користь вчителям дають інструменти цифрової платформи «Освіта для життя»? Про все це — далі у статті
121

Що треба знати про накази з адміністративно-господарських питань

Робота з наказами має здійснюватися за певними законами, дотримання яких — запорука юридичної сили та достовірності цих документів, а відтак й успішної діяльності закладу. Розглянемо, які накази відносять до наказів з адміністративно-господарських питань та як розрізняти ці накази та накази з основної діяльності
75709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді