Коли випускні та останні дзвоники у школах України

У більшості шкіл останні дзвоники відбудуться до 31 травня

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Коли останній дзвоник 2024

Відповідно до законодавства, педагогічна рада закладу освіти визначає структуру й тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу. Але так, щоб це було відповідно до обсягу навчального навантаження в навчальному плані й з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

Коли останні дзвоники і випускні у школах Київщини

На території Київської області останні дзвоники у школах 66 громад відбудуться до 31 травня. Деякі заклади освіти завершать навчання до 7 та 14 червня. 

Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

Заступниця голови Київської ОДА зазначила, що цього навчального року на території Київської області працювало 620 шкіл. У 97% з них навчання відбувалося в очному та змішаному форматі.

«Цьогоріч в області майже 58 тисяч випускників. Свої перші свідоцтва про початкову освіту отримають 23,7 тисячі учнів 4 класу. Навчання в 9 класі завершують 22,9 тисячі школярів, в 11 класі – 11,3 тисячі учнів», – додала чиновниця.

Останній дзвоник для школярів Києва планують провести 31 травня. А видавати документи про освіту будуть з 31 травня до 26 червня.

Більшість львівських шкіл підуть на літні канікули 1-10 червня. Однак, у деяких закладах освіти навчання закінчиться 17 червня. Канікули триватимуть до кінця серпня.

В Івано-Франківських школах діти вчитимуться до 7 червня. У деяких закладах освіти останній дзвоник пролунає 31 травня. Канікули у всіх школах міста триватимуть до 31 серпня.

У Миколаєві та Миколаївській області канікули розпочнуться в червні. Останні дзвоники, зокрема, запланували на 31 травня, а на початку червня в школах можуть проводити додаткові уроки, консультації тощо.

У Дніпрі літні канікули розпочнуться 1 червня. Для учнів 11 класу в червні також можуть проводити заняття з підготовки до НМТ.

У Харкові навчальний рік завершиться в кінці травня, а канікули триватимуть до 1 вересня. У серпні в школах планують проводити додаткові заняття для повторення матеріалу за попередній рік.

Для учнів Запоріжжя навчання триватиме до кінця червня. Протягом червня в школах триватимуть додаткові уроки та консультативні заняття. Відпочивати учні будуть з 1 липня

Джерело: Київська ОДА

та Українська правда життя

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206472

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді